• به پایگاه اطلاع رسانی عزیز اکبریان خوش آمدید

پیام تبریک روز ملی شوراها

کد خبر: 272 زمان انتشار: 1393/2/5 12:03:08
پیام تبریک روز ملی شوراها
پیام تبریک روز ملی شوراها
« و امرهم شوری بينهم »
مقام معظم رهبری:
بهترین نماینده شوراها کسی است که درد مردم را بداند، با مردم همدل و صمیمی باشد، از فساد دورباشد و دنبال اشرافیگری خود  نباشد.
شورا یک اصل عقلی است که آموزه های دین اسلام در کتاب و سنت نیز بر آن صحه گذاشته است.انقلاب اسلامی ایران نیز که بر مبنای آموزه های اسلامی  در چارچوب هدف سلبی خود با استبداد و خودرایی فرمانروایان به مبارزه برخاست و تحقق مشارکت عمومی مردم در تعیین سرنوشتشان را به عنوان یک هدف ایجابی برگزید.
 با فرمان تاريخي امام (ره) در نهم ارديبهشت ماه 1359مبني بر تشکیل شوراهاي محلي در شهرها و روستاها و سپردن امورات مردم به خود آنان، سرفصلي جديد در بالابردن سطح مشاركت عمومي در اداره امور جامعه توسط مردم و نمود عینی از مردم سالاری دینی به منصه ظهور گذاشته شد.
اهمیت شوراها و نقش آنها در تمشیت امور شهری و روستایی انکار ناپذیر است. یکی از مهم ترین اهداف شوراها پیشبرد سریع برنامه های اجتماعی، اقتصادی، عمرانی، بهداشتی، آموزشی و سایر امور رفاهی است که با همکاری مردم و نخبگان امکان پذیر میشود و امید است در سالی که رهبر فرزانه انقلاب آن را سال اقتصاد و فرهنگ نامید همه اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستای سراسر ایران عزیز تمام همیت خود را در تحقق اهداف شعار امسال قرار دهند تا سرباز مطیع ولایت باشند.
اینجانب اين روز با شکوه را به همه ی اعضای محترم شوراها که با وظيفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر و روستا تلاش می نمايند و با امانت، کفايت، درايت و کياست و حسن سلوک برای نيل به جامعه ی شهروند مدار خالصانه و عاشقانه کوشش می نمايند تبريک و تهنيت عرض می نمايم. از ايزد منان خدمت رسانی وسيع، اهتمام به سلامت مردم در ابعاد مختلف و توجه به نيازهای اجتماعی جوانان و مناطق محروم و اشخاص بی بضاعت و توجه خاص به خانواده های شهيدان، جانبازان و ايثارگران و همه ی ملت شريف و صديق ايران مسالت دارد.
ان شا ا... در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) با همدلی و صمیمیت و با همه ظرفیت و تلاش در خدمت به مردم شریف و فهیم استان البرز موفق و موید باشید و امید است که منشا خدمات ارزشمندی باشید.
و  من ا… التوفیق
عزیز اکبریان
نماینده مردم شریف و شهید پرور کرج ،اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی

منبع: روابط عمومی دفتر ارتباط مردمی

روایت تصویری

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7