• به پایگاه اطلاع رسانی عزیز اکبریان خوش آمدید

نطق میان دستور اسفند 92

کد خبر: 921214 زمان انتشار: 1392/12/14 10:17:11
نطق بین دستور اسفند 92
نطق بین دستور اسفند 92
بسمه تعالی
نطق میان دستور عزیز اکبریان نماینده مردم شریف کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا
با سلام و درود به محضر ملت شریف ایران و شهدای انقلاب اسلامی و امام شهیدان  مقام معظم رهبری
پیشاپیش عید سعید باستانی نوروز را محضر مردم شریف استان البرز و شهرستانهای کرج و فردیس و اشتهارد و آسارا و شهرهای ماهدشت – محمدشهر- مشکین دشت – کمالشهر- گرمدره تبریک عرض می کنم و از حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن تشکر می کنم.
در آخرین نطق بین دستور سال 1392 مطالبی جهت استحضار ملت شریف ایران و مردم ایثارگر استان البرز ارائه می نمایم.
1- دلتمردان آمریکا بدانند هر چقدر به دشمنی با ملت ایران ادامه دهند در دنیا بیشتر تحقیر خواهند شدو امروزه آمریکائی ها تلاش کنند خودشان را از باتلاق افغانستان و عراق و سوریه نجات دهند و فضاحتی را که در مصر بوجود آورده اند هیچ موقع از تاریخ محو نخواهد شد . امریکا بعنوان یک کشور ضد دمکراسی همچنان در افکار عمومی ملت ها خواهند ماند.
2- درخصوص مذاکرات هسته ای بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی ما به مذاکرات خودمان جهت اعتمادسازی ادامه می دهیم ولی به دشمن و خصوصاً به آمریکایی ها اعتماد نداریم و هیچ موقع از حق و حقوق ملت ایران در خصوص غنی سازی صلح آمیز هسته ای کوتاه نخواهیم امد و اعضای (5+1) بدانند هیچ اراده ای نمی تواند ملت ایران را از این حق و حقوق قانونی خودش باز دارد و انها با تحریم های ناجوانمردانه راه به جای نخواهند برد و مانند هشت سال دفاع مقدس در برابر ملت ایثارگر ایرن تسلیم خواهند شد و تیم مذاکره کننده نیز بایستی عزت و حکمت و دفاع از منافع ملت را سرلوحه این مذاکرات بداند و از آن به هیچ عنوان عدول نکنند.
3- دستور العمل اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری به سران سه قوه ابلاغ گردید که امیدوارم هر یک از قوا با تعامل و همفکری یکدیگر به وظایف خودشان عمل نمایند و از اقدامات شعاری پرهیز کنند چون تنها راه عزت و سربلندی ما ایران در مقابل فشارهای دشمنان خارجی تکیه بر تولید داخلی و اجرای صحیح اقتصاد مقاومتی میباشد.
4- به وزیر محترم آموزش و پرورش تذکر می دهم درخصوص پرداخت سرانه مدارس و اضافه کاری و مطالبات فرهنگیان دلسوز اقدام عاجل نمایندو این قشر فرهیخته امروزه با کمترین حقوق و مزایا و بی مهری دولتمردان در اجرای نظام هماهنگ حقوق مواجه هستند که این وضعیت در شأن و منزلت فرهنگیان نمی باشد. و در استان البرز نیز علاوه بر موارد فوق الذکر عدم تکمیل مدارس نیمه ساز باعث سه شیفته شدن تعدادی از مدارس شهرستان کرج خواهد شدکه در شأن و منزلت آموزش و پرورش نظام اسلامی نیست.
5- به وزیر محترم راه و شهرسازی درخصوص تکمیل اتوبان شهید همت و فاز اول اتوبان تهران شمال تذکر می دهم جناب آقای دکتر آخوندی ، استان البرز محل عبور 11 استان کشور و تنها راه تردد مردم تهران به غرب و شمال غرب کشور می باشد که ترافیک بسیار سنگینی باعث هزینه سنگین به کشور و سرگردانی مردم شده است و انتظار دارند شما به جای شعار اقدام عملی داشته باشید.
6- به سردار مؤمنی معاون محترم راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی تذکر می دهم از اظهار نظر غیر کارشناسی که دارای بار امنیتی درخصوص طرح زوج و فرد کردن جاده چالوس خودداری نمایند و بدانند مردم بیش از 300 روستا و نمایندگان استانهای البرز و مازندران چنین اجازه ای به شما نخواهند داد.
7- از وزیر محترم نفت می خواهم درخصوص تشکیل شرکت گاز استان البرز و گازکشی به روستاهای بخش آسارا با عنایت ویژه ای دستور رسیدگی صادر نمایند.
8- از ریاست محترم جمهوری می خواهم بیکاری جوانان تحصیلکرده را که از مهمترین معضلات  اساس خانواده های می باشد در سرلوحه برنامه های دولت برای سال 1393 قرار دهند و جوانان پرشور را از بیکاری نجات دهند.
9- از وزیر محترم صنعت و معدن وتجارت می خواهم در نحوه توزیع سبد کالا تجدید نظر نمایند که اینگونه توزیع باعث هتک حرمت ملت شریف ایران و حیف و میل بیت المال می باشد و امیدوارم در تأمین کالاهای مورد نیاز مردم برای عید نوروز با دقت و تأمل بیشتری عمل شود که حوادث تلخ سبد کالا تکرار نگردد.
   عزیز اکبریان
7/12/92

روایت تصویری

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7