• به پایگاه اطلاع رسانی عزیز اکبریان خوش آمدید

پیام تبریک به مناسبت هفته دفاع مقدس

کد خبر: 930608 زمان انتشار: 1393/6/28 11:33:29
بزرگداشت هفته دفاع مقدس
بزرگداشت هفته دفاع مقدس
دفاع مقدس، نام ‏آشناترین واژه در قاموس حماسه ‏های عزت آفرین ایران است که خاطرات دلاوری ‏های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند.
زیباترین فصل این فرهنگ، خالقان این حماسه عظیم ‏اند که با صلابت اراده و نور ایمان، رهنورد راه مقدّسی شدند که پاداش آن، جاودانگی و بقا بود.
هفته دفاع مقدس، هفته ای در گذر ایام نیست، واژه ای در حصار تنگ زمان نیست؛ فصلی است در بی زوال ترین تقویم های ابدی. آنجا که زمان، خود نیز کرانه ای محدود دارد. ملت ما با دفاع مقدس خویش، حصار تنگ زمان را شکست و دیواره کوتاه ایام را در نوردید و از آن سوی مرزهای سبز توحید، گلستانی از شهادت را هدیه آورد.
شهدا با اطاعت محض از ولايت فقيه ، بنيان‌گذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خمینی (ره)  پشتيبان ولايت فقيه ماندند تا به کشورمان آسيبي نرسد و ما نیز بايد به سفارشات و توصيه‌هاي رهبر انقلاب خود عمل كنيم .
دفاع مقدس دستاوردهای بزرگ و فراوانی نیز به دنبال داشت. یکی از مهمترین آن‏ها، دستاوردهای سیاسی است. بسیج همگانی مردم دلاور ایران بیش از هر چیز نشان از وحدت ملی و التزام جمعیِ ایرانیان به حفظ منابع و مرزها و سرمایه‏های ملی بود و به دنبال مدارانی چشم طمع به گنجینه‏های کشور داشتند فهمانید که نمی‏توانند با زر و زور و تزویر ملتی را به استشمار خود در آورند.
از دیگر دستاوردهای انقلاب می توان به انتشار انقلاب به جهان و افزایش اقتدار مسلمانان اشاره نمود. شکوه و عظمت ایمان و اسلام را در پهناور جهان منتشر نمود.دلاوران سرزمین ایران اسلامی نشان دادند که با مدیریت صحیح و تفکر جهادگری می‌توان اسلام را فاتح جهان نمود.
از دیگر نتایج مهم دیگر هشت سال دفاع مقدس می توان به خود کفایی نیز اشاره نمود. تحریم ها و فشارهای ابرقدرت های جهان در جنگ تلاش سربازان اسلام را بیشتر کرد و در همان جنگ تحمیلی به این نتیجه رسیدیم که باید روی پای خودمان بایستیم و در نهایت توانستیم ابهت دو ابرقدرت شرق و غرب را بشکنیم.
اینجانب عزیز اکبریان نماینده مردم شریف کرج ، فردیس ، اشتهارد  و آسارا در مجلس شورای اسلامی این هفته را بر تمامی خانواده شهدا ، جانبازان ، اسرا ، ایثار گران و رزمندگان تبریک عرض نموده و از خداوند سبحان طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری پرچمدار این ولایت و این انقلاب مسالت دارم.

منبع: روابط عمومی دفتر ارتباط مردمی

روایت تصویری

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7