• به پایگاه اطلاع رسانی عزیز اکبریان خوش آمدید

پیام تسلیت عزیز اکبریان به مناسبت سالگرد رحلت خمینی کبیر (ره )

کد خبر: 930313 زمان انتشار: 1393/3/13 11:41:44
پیام تسلیت اکبریان به مناسبت سالگرد رحلت خمینی کبیر(ره)
پیام تسلیت اکبریان به مناسبت سالگرد رحلت خمینی کبیر(ره)

با آمدنت بهار دل پیدا شد

بلبل به نوا آمد و گلها واشد

ای کاش که رفتنت نمی‏دیدم من

با رفتن تو قیامتی بر پا شد

انقلاب اسلامی ایران به عنوان معجزه قرن آن چنان با نام و یاد امام راحل(ره) عجین شده است که به فرموده مقام معظم رهبری، این انقلاب بی‌نام و نشان او در هیچ جای جهان شناخته شده نیست . همو که بت شکن قرن و ابراهیم زمان بود و سلطه 2هزار و 500 ساله شاهنشاهی را شکست و آزادگی و استقلال و اقتدار را برای ما به ارمغان آورد.

خرداد ۱۳۶۸ روز وصال عاشق بی قرار به یگانه معبودش، روز ماتم ملتی در سوگ جانگداز فراق محبوب خود، روز وداع ملتی با مقتدای خویش و روز درک عمیق احساس تنهایی و یتیمی دلهای روشن و بیدار جهان اسلام بود . پیر جماران ، رهبر کبیر انقلاب اسلامی و بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی ایران با ارتحال جانگداز خویش جهان اسلام را در ماتم و عزا فرونشاند.

بیست و پنج سال از رحلت حضرت امام خمینی(ره) می‌گذرد و امسال در بیست وپنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام امت در حالی به سوگ آن محبوب می نشینیم که رهبری فرزانه و حکیم و  درس آموخته مکتب امام خمینی سکان هدایت و رهبری ملت آزاده ایران و مسلمانان جهان اسلام را بر عهده گرفته و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر (عج ) به منزلگاه سعادت هدایت می نماید و 15 خرداد 1342 نیز نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملتی علیه استبداد و استعمار است که با نام و اندیشه و راه امام خمینی (ره ) پیوندی از یاد نرفتی دارد .

اینجانب عزیز اکبریان نماینده مردم شریف کرج ، فردیس ، اشتهارد و آسارا با ادای احترام به روح ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر قیام خونین 15 خرداد که آغازگر پیروزی انقلاب اسلامی ایران محسوب می‌شوند، امیدوارم ملت سرافراز ایران اسلامی خصوصا مردم متدین و همیشه در صحنه استان سرافراز البرز و شهر کرج ، ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های والای شهیدان و امام راحل(ره) و با پیروی از فرامین مقام معظم رهبری برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات خود بیافزایند و از خداوند سبحان سلامتی مقام معظم رهبری نایب بر حق امام امت را مسئلت دارم.

منبع: روابط عمومی دفتر ارتباط مردمی

روایت تصویری

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7