عزیز اکبریان نماینده مردم شریف کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی

پیام تبریک عزیز اکبریان به مناسبت هفته نیروی انتظامی 96

کد خبر: 960613 زمان انتشار: 1396/6/13 10:15:16
پیام تبریک عزیز اکبریان به مناسبت هفته نیروی انتظامی
پیام تبریک عزیز اکبریان به مناسبت هفته نیروی انتظامی
رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را به  سبزپوشان خدوم نیروهای انتظامی به ویژه پرسنل زحمتکش فرماندهی انتظامی استان البرز تبریک گفت.

به گزارش خانه ملت البرز، عزیز اکبریان با بیان اینکه نیروی انتظامی یکی از ارکان اصلی تامین امنیت اجتماعی و صیانت از تمامیت ارضی کشورمان می باشد، اظهار داشت: هفته نیروی انتظامی فرصتی مغتنم برای پاسداشت خدمات و زحمات ارزشمند سبزپوشان شجاع و غیور کشورمان در این بخش از نیروهای مسلح است که در این مسیر خطیر هزاران شهید و جانباز هدیه کرده و از هیچ رشادت و ایثاری فروگذار نکرده اند.

وی با تاکید بر اینکه امنیت، اعتماد، سلامت، پویایی و نشاط ثمره حضور نیروی انتظامی در جامعه است، بیان داشت: نیرویی که با اقتدار در برابر اخلال ‌گران نظم و امنیت ایستاده و تیشه بر ریشه های ظلم و فساد می کوبد تا ارمغان آور آرامش و عدالت باشد.

نماینده مردم شریف کرج، اشتهارد، فردیس و آسارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی که می فرمایند «امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم، در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می کنند و به آن اعتماد دارند» گفت: نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ معاصر قرین با شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر (عج) در ایجاد امنیت وآسایش مردم با تلاش فراوان جان خود را نثار نموده اند.

عضو خانه ملت در بخش دیگری ادامه داد: اینجانب ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت، قدردانی خود را از تلاشهای ارزنده و عملکرد مؤثر کلیه فرماندهان، مسئولان و آحاد کارکنان ناجا به ویژه فرمانده نیروی انتظامی در شهرستان های استان البرز اعلام می نمایم.

اکبریان در پایان اذعان داشت: امیدوارم در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهنمودهای فرمانـدهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (مدظله العالی) در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر اسلام و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در برقراری نظم و امنیت جامعه ولایتمدار موفق و موید باشند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی عزیز اکبریان
آدرس منبع: http://www.akbariyan.com

پیام ها و تذکرات نماینده

46

تعداد تذکرات

9

طرح و لایحه

32

نامه های دفتر

8

مکاتبات اداری

مارا دنبال کنید