عزیز اکبریان نماینده مردم شریف کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی

پیام تبریک بازگشایی مدارس و دانشگاه ها 96

کد خبر: 960701 زمان انتشار: 1396/7/1 10:31:01
پیام تبریک بازگشایی مدارس و دانشگاه ها 96
پیام تبریک بازگشایی مدارس و دانشگاه ها 96
به نام خداوندی که قلم را آفرید و آن را شایسته سوگند خویش قرار داد. با سلام و درود به اصحاب تفکر و فرهنگ و پیشتازان علم و معرفت،بار دیگر فصل زیبای «مهر» از راه رسید و صحیفه نورانی معرفت با سرانگشت تکاپو ورق می خورد و دروازه های آسمانی بینش و دانایی به روی صدها هزار دانش آموز و دانشجوی مشتاق علم باز می شود.

فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت ، گشایش دو باره مدرسه ها ، هنگامه تجلی زیبای مهر و محبت و ایثار معلمان ومهر افروزان و  صاحبان خرد و اندیشه و به ویژه به فرهنگیان گرانقدر ، پرتلاش ، دلسوز و متعهد و دانش آموزان عزیز است و ایام بازگشایی مدارس و تقارن آن با هفته دفاع مقدس تابلوی مقاومت، ایثار و شهادت، حاوی این پیام است که تخصص و تعهد باید در کنار هم باشند تا بشریت را از گرداب جهالت و گمراهی و تباهی نجات بخشند و چه لاله های دلسوخته ای بودند که از مکتب تعلیم و تربیت به مکتب ایثار و شهادت رفتند تا درس آزادی و آزادگی را معنا بخشند .

اینجانب با گرامیداشت بازگشایی مدارس و دانشگاه ها و تسلیت ایام محرم به یکایک دانش آموزان و دانشجویان آینده ساز،  آرزوی توفیق این عزیزان و معلمان، مربیان و همه تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت را از خداوند سبحان خواستارم.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی عزیز اکبریان
آدرس منبع: http://www.akbariyan.com

پیام ها و تذکرات نماینده

46

تعداد تذکرات

9

طرح و لایحه

32

نامه های دفتر

8

مکاتبات اداری

مارا دنبال کنید