عزیز اکبریان نماینده مردم شریف کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی

پیام تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس 96

کد خبر: 960701 زمان انتشار: 1396/7/1 12:56:33
پیام تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس 96
پیام تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس 96
 نماینده مردم شریف کرج، اشتهارد، فردیس و آسارا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هفته دفاع مقدس امسال از شمیم شهید مدافع حرم محسن حججی عزیز عطرآگین می شود و به راستی که شهدای گرانقدر مدافع حرم بار دیگر عطر و بوی ایثار و شهادت را در جامعه مان اشاعه داده اند.

به گزارش خانه ملت البرز، در پیام صادره از سوی عزیز اکبریان به مناسبت هفته دفاع مقدس آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دفاع هشت ساله ملت ایران مجموعه در هم تنیده ای از عظمت ها و جلوه های جلال و جمالی است که یک ملت می تواند در نمایشگاه زندگی تاریخی خود به نمایش بگذارد.    (رهبر معظم انقلاب اسلامی)

بار دیگر توفیق حاصل شد و عطر و بوی هفته مبارک دفاع مقدس جامعه اسلامی مان را عطرآگین نمود و به راستی که لحظه لحظه هشت سال ایستادگی جانانه ملت در برابر زیاده خواهی ها و تجاوزهای همه جانبه رژیم بعثی عراق دانشگاهی برای تدریس ایمان و اخلاق و رشادت است و ما با دستان خالی اما قلبی سرشار از ایمان در برابر زورگویان شرق و غرب عالم ایستاده و دشمن متجاوز را نیز به پشت مرزها عقب راندیم.

بی شک انقلاب اسلامی الگویی ممتاز و متفاوت در عصر کنونی برای ایستادگی ملت های مظلوم در برابر رژیم های اسکتباری به شمار می رود و امروز در هر گوشه از کره خاکی که ندای مظلومیت سر داده شود، جمهوری اسلامی ایران در صحنه حضور یافته و برای کمک به ستمدیدگان از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند. وجب به وجب میهن اسلامی با اندیشه ها و آرمان های امام خمینی (ره) و شهدای گلگون کفن سیراب شده و ما تا زنده ایم، رزنده و سرباز ولایت هستیم.

این هفته در واقع نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از حریم این سرزمین است. روزهایی که رشادت های جوانان برومند، انقلاب و نظام را بیمه کرد و نشان داد که با داشتن پشتوانه مردمی و در پرتو حاکمیت اسلام و وحدت نیروها می توان هر دشمنی را به ورطه نابودی و شکست کشاند.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک این ایام به محضر فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای «مدظله تعالی» و ملت دلاور و رزمنده ایران اسلامی، یاد و خاطره رشادت ها و از خودگذشتگی های رزمندگان، جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشته و از خداوند می خواهم ما را یاری نماید تا درحفظ دستاوردهای ارزشمند انقلاب و نظام اسلامی کوشا و موفق باشیم.

عزیز اکبریان
نماینده مردم شریف کرج، اشتهارد، آسارا و فردیس در مجلس شورای اسلامی
منبع: پایگاه اطلاع رسانی عزیز اکبریان
آدرس منبع: http://www.akbariyan.com

پیام ها و تذکرات نماینده

46

تعداد تذکرات

9

طرح و لایحه

32

نامه های دفتر

8

مکاتبات اداری

مارا دنبال کنید