عزیز اکبریان نماینده مردم شریف کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی

پیام تبریک روز 16 آذر، روز دانشجو

کد خبر: 960916 زمان انتشار: 1396/9/16 13:17:36
پیام تبریک روز 16 آذر، روز دانشجو
پیام تبریک روز 16 آذر، روز دانشجو
پیام اکبریان به مناسبت 16 آذر روز ملی دانشجو

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی فرا رسیدن 16 آذر روز دانشجو را به این قشر فرهیخته تبریک گفت.
به گزارش خانه ملت البرز، در پیام عزیز اکبریان آمده است:

16 آذر در تقویم ایران اسلامی مزین به روز دانشجو شده است و یادآور رشادت ها و ایستادگی دانشجویان عدالت طلبی است که در برابر نظام سلطه سینه خود را سپر کردند و در گذر زمان فریاد ضداستکباری ملت ایران را به گوش جهانیان رسانده اند.

دانشجو نماد عدالت طلبی و آزادی خواهی و استوانه ایمان و علم و ادب است و به مدد حضور فعال دانشجویان در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و سیاسی، ایران اسلامی در سطح منطقه ای و بین المللی بالندگی مضاعفی داشته و به راستی که این قشر یکی از اقشار مهم و جدی جامعه تلقی می شود.

بار دیگر به یاد شهدای این روز که روز استکبار ستیزی و استقلال خواهی دانشجویان ایران اسلامی است، سر تعظیم فرود می آوریم بر مقام شامخ دانشجو، این قشر فهیم جامعه که به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، امید آینده و ذخیره حیاتی کشور است، درود می فرستیم. دانشجویان مدیران آینده کشور می باشند و تلاش این عزیزان موجبات تعالی و سربلندی کشور را فراهم ساخته و همگان به این امر اذعان دارند که در هر زمان که دانشجویان پویا، پرتحرک و با انرژی باشند در نهایت رشد و نمو در کشور عزیزمان ایجاد می شود .

اينجانب نماینده مردم شریف کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در خانه ملت ضمن گراميداشت اين روز ملي به همه دانشجويان عزيز، به تک تک این عزیزان یادآور می شوم با اميد به خداوند و توجه به رهنمون های مقام معظم رهبری پا در عرصه هاي علمي و پژوهشي كشور و دنیا گذاشته تا ملت سربلند ايران بتوانند فردایی بهتر را تجربه نمایند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی عزیز اکبریان
آدرس منبع: http://www.akbariyan.com

پیام ها و تذکرات نماینده

46

تعداد تذکرات

9

طرح و لایحه

32

نامه های دفتر

8

مکاتبات اداری

مارا دنبال کنید